Fabrykant przyczep płońsk

Motor

Mój mężczyzna zdecydował kupić motor, o którym fantazjował od dawna. Znalazł na stronach sklepów internetowych dwukołowca z jego snów. Niestety, gatunek, który go interesował nie był nawet w promieniu stu kilometrów od miejsca naszego zamieszkania. Ponadto, nie był to efektywny egzemplarz, o czym zdobywca mojego serca bardzo dobrze wiedział. Natomiast cena była okazyjna i powiedział słodko, że musi go mieć. Franek (tak ma na imię mój mąż) jest mechanikiem i w te pędy reperuje wszystko sam. Uszkodzony motor nie stanowi dla niego jakiegokolwiek problemu.
Postanowiliśmy umówić się z facetem, który pomógłby nam wcielić w życie fanaberię męża. Fabrykant przyczep okazał się być niezmiernie sympatycznym starszym panem, z łobuzerskim uśmieszkiem (bardzo lubię to w mężczyznach). Szybko zakupiliśmy przyczepę i powróciliśmy do domu.
Kolejnego dnia, upragniony motor Franka stał już w garażu, a on dłubał przy nim z radością. Takiego radosnego męża lubię najbardziej, a wszystko to za sprawą fabrykanta przyczep, który dał nam upust!


Możliwość komentowania jest wyłączona.